:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C lekkie zachmurzenie

XV Radomskie Targi Ślubne już w najbliższą niedzielę

Kiedy: 2018-02-04 , godzina: 10:00 | Gdzie: Sala Koncertowa Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Żeromskiego 53

Inne, Radomskie Targi Ślubne najbliższą niedzielę - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 4 lutego w godz. 10:00-18:00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Żeromskiego 53 odbędą się XV Radomskie Targi Ślubne.

Oferta proponowana przez wystawców podczas targów będzie bardzo bogata. Nie zabraknie sukien ślubnych i garniturów. Będą także obrączki czy zaproszenia. Swoje umiejętności zaprezentują fryzjerzy, makijażyści, floryści i barmani. Do skorzystania ze swoich usług będą zachęcać również fotografowie, kamerzyści, zespoły weselne, właściciele domów weselnych. Cukiernie umożliwią degustacje swoich wypieków ślubnych, m.in. tortów weselnych.

W godz. 12:00 i 15:00 odbędą się na scenie pokazy ślubnych stylizacji zarówno damskich, jak i męskich. Nie zabraknie także muzyki na żywo, konkursów z nagrodami i licznych niespodzianek.

Bilety można będzie kupić na miejscu (przed wejściem) podczas trwania Targów Ślubnych. Koszt biletu na targi dla osoby dorosłej wynosi 15zł, dzieci do 12 roku życia wstęp gratis. Bilet jest ważny dla jednej osoby i upoważnia do jednorazowego wejścia na Targi.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Turystyczne "Moje podróże" s.c. Lic. "Gromada".

 

Karolina Kozieł

XV Radomskie Targi Ślubne już w najbliższą niedzielę komentarze opinie

  • sklepslubnylove - niezalogowany 2018-02-02 14:43:50

    Czekamy z niecierpliwością na tegoroczne targi, jeszcze tylko dwa dni. Jesteśmy ciekawi jak będzie w tym roku, jeżeli tak jak w poprzednim to na pewno będzie moc ślubnych atrakcji :) Pozdrawiamy

Dodajesz jako: Zaloguj się