:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

„Zabluzujemy szkołę!”. Koncert w Zespole Szkół Muzycznych

Kiedy: 2018-04-22 , godzina: 18:00 | Gdzie: Zespół Szkół Muzycznych, ul. 25 Czerwca 70 w Radomiu

Koncerty, „Zabluzujemy szkołę!” Koncert Zespole Szkół Muzycznych - zdjęcie, fotografia

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Muzycznych im. O. Kolberga w Radomiu z pomocą Samorządu Uczniowskiego organizuje koncert, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie szkolnego projektu "Bluzy szkolne".

Został ogłoszony konkurs na przygotowanie projektów szkolnych bluz. Przesłane propozycje zostały ocenione przez wszystkich uczniów. W wyniku głosowania wygrały pomysły dwóch uczennic: Julii Dziuby z klasy I OSM II stopnia i Magdaleny Stępień z klasy II OSM II stopnia. Bluzy są już w trakcie przygotowywania.

Wydarzenie to zaangażowało całą społeczność uczniowską, nauczycieli oraz rodziców.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 18:00 w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

W czasie tego wieczoru na scenie zaprezentują się zespoły Impacto de Radom, Humi Accordion Band oraz Accordions for World, finaliści konkursu Młody Muzyk Roku 2018 : Piotr Motyka oraz Grzegorz Chwaliński jak również tegoroczni maturzyści. Można będzie również posłuchać solowych występów pedagogów szkolnych.

Uzyskane ze sprzedaży biletów pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie dla uczniów, chcących zakupić bluzy. Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio przed koncertem.

 

„Zabluzujemy szkołę!”. Koncert w Zespole Szkół Muzycznych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się