:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Zaginął starszy mężczyzna. Odnaleźli go strażnicy miejscy

Interwencja, Zaginął starszy mężczyzna Odnaleźli strażnicy miejscy - zdjęcie, fotografia

W piątek, 8 czerwca o godzinie 18:30 do dyżurnego Straży Miejskiej w Radomiu wpłynęła anonimowa informacja, że w rejonie ulicy Maratońskiej i Grodziska Piotrówka zaginął starszy mężczyzna.

Dyżurny niezwłocznie zadysponował partol we wskazany w rozmowie telefonicznej rejon. Po przybyciu na miejsce strażnicy dokładnie skontrolowali rozległy, zarośnięty oraz podmokły teren u zbiegu ulicy Maratońskiej, Dębowej i Grodziska Piotrówka. Sprawdzając sukcesywnie teren, w zaroślach odnaleziono zdezorientowanego poszukiwanego mężczyznę, który uskarżał się za ból w okolicach serca oraz niezdolność poruszania nogami. Był to niespełna 62-letni schorowany mężczyzna. Z uwagi na stan osoby odnalezionej patrol wezwał na miejsce zdarzenia załogę Pogotowia Ratunkowego. Po udzieleniu pomocy i wydostaniu mężczyzny z zarośli interweniujący strażnicy doprowadzili zagubionego do radiowozu i przekazali przybyłej na miejsce załogi pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala.

 

Źródło: Straż Miejska w Radomiu

Zaginął starszy mężczyzna. Odnaleźli go strażnicy miejscy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się