:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Zagrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wydarzenia, Zagrali Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 7 stycznia w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się mecz gwiazd amatorskiej ligi koszykówki. Spotkanie zainaugurowało cykl imprez zaplanowanyc w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomiu.

 

W meczu wzięli udział radomscy sportowcy reprezentujący na co dzień różne dyscypliny sportowe. W rolę komentatora wcielił się gospodarz naszego miasta Radosław Witkowski. Zebrane w trakcie meczu środki trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W roku zostaną one przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia. Tego dnia na ulicach Radomia kwestować będzie 300 wolontariuszy. Koncert finałowy odbędzie się na placu Corazziego. Wystąpi m.in. zespół Chlopcy z Placu Broni. 

W tym roku prezydent Radosław Witkowski przekazał na licytację pióro, którym podpisywał umowy na rewitalizację kamienicy Desukrów i ratusza oraz na remont Placu Jagiellońskiego. Nabywca otrzyma również fotografię Miasta Kazimierzowskiego sprzed lat.

 

Fot.: UM Radom


Zagrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się