:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Zajęcia z instruktorem jazdy na łyżwach na MOSiRze

Sport - Inne, Zajęcia instruktorem jazdy łyżwach MOSiRze - zdjęcie, fotografia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia z instruktorem jazdy na łyżwach.

W styczniu zajęcia zaplanowane zostały na lodowisku miejskim przy ul. Narutowicza we wtorki, środy i czwartki. Odbywać się będą w dwóch turach: w godz. 17:00-17:45 oraz 17:45-18:30. Opłata za zajęcia wynosić będzie 15 złotych za 45 minut (plus ewentualnie wypożyczenie łyżew). Naukę prowadzić będzie wykwalifikowany instruktor, Dariusz Wróblewski. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Szczegóły dotyczące lekcji oraz zapisy u instruktora pod nr tel: 606 888 960.

Można także zapisać się na zajęcia sekcji hokejowej, którą poprowadzi Dariusz Wróblewski. W styczniu zaplanowane zostały w poniedziałki o godz. 20:00. W związku z tym, w poniedziałki lodowisko ogólnodostępne będzie do godz. 20:00. Ostatnie wejścia na taflę będą o godz. 19:00.

Zajęcia z instruktorem jazdy na łyżwach na MOSiRze komentarze opinie

  • gość 2018-01-07 16:38:59

    Ale wy jesteście leniami! Od wczoraj na wszystkich portalach aż kolorowo się zrobiło od zdjęć z Uroczystości Trzech Króli a PIS-owski portal nic.Wstyd żeby dziennikarze pracowali od poniedziałku do piątku od 8 do 16 a potem mają wszystko w du....

Dodajesz jako: Zaloguj się