:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Zamknięcie Chorzowskiej i objazd 14

W sobotę, 15 września w godz. 7:00-17:00 zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Chorzowskiej. Objazdem pojadą wybrane kursy linii 14.

Utrudnienia związane są z zaplanowanymi pracami ziemnymi (konieczność wykonania przekopu przez jezdnię).

Autobusy miejskie linii 14 wykonujące cztery wariantowe kursy do pętli Sadków i z powrotem będą jeździć objazdem przebiegającym w obu kierunkach ulicami Lubelską i Poranną (wzdłuż ogrodzenia terenu ogródków działkowych i 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego) do Sadkowa. Nie będą wtedy kursować ulicą Chorzowską w Radomiu oraz przez Natolin. Powyższy objazd zalecany jest również dla wszystkich pozostałych pojazdów przemieszczających się w tym rejonie.

Na trasie tego objazdu będą obowiązywać przystanki Sadków / Lotnisko 07 (stały przystanek naprzeciwko pętli, w stronę alei Wojska Polskiego) i Sadków / Lotnisko 10 (między wjazdem a wyjazdem z pętli, w stronę ulicy Porannej). Uruchomione zostaną ponadto przystanki tymczasowe Sadków / Kościół (NŻ) - w obu kierunkach, między odcinkiem ulicy Porannej wzdłuż miejscowości Sadków-Górki a drogą przez miejscowość Sadków (biegnącą do pętli końcowej).

Podczas trwania objazdu będą nieczynne przystanki przy ulicy Chorzowskiej w Radomiu oraz w miejscowości Natolin.

MZDiK apeluje, żeby na najwęższym odcinku ulicy Porannej (od ulicy Lubelskiej do bocznicy kolejowej) kierowcy innych pojazdów w miarę możliwości przepuszczali nadjeżdżających tam z przeciwka autobus komunikacji miejskiej.

 

Źródło: MZDiK Radom

Zamknięcie Chorzowskiej i objazd 14 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się