:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Zamknięcie odcinka ulicy Zbrowskiego. Objazd autobusu

Od środy, 24 października zamknięta będzie część ulicy Zbrowskiego w rejonie ulicy Struga. Objazdami pojadą autobusy miejskie linii 1.

Utrudnienia będą związane z pracami wykonywanymi przez Wodociągi Miejskie.

Wykopy będą prowadzone na fragmencie ulicy Zbrowskiego od okolic wlotu ulicy Lindego aż do skrzyżowania z ulicą Struga (wyłącznie po wschodniej stronie jezdni, czyli na pasie w kierunku ulicy Struga). Objazd zostanie wyznaczony ulicami Katowicką, Grzybowską i Struga (wyjazd do ulicy Struga będzie też możliwy przez równoległą ulicę Szklaną).

Przejazd ulicą Zbrowskiego w drugim kierunku, czyli w stronę ulicy Żeromskiego, będzie wciąż możliwy dla pojazdów jadących prosto od ulicy 11 Listopada lub skręcających w prawo z ulicy Struga (obok centrum handlowego). Na czas trwania robót nie będzie natomiast możliwości skrętu w lewo z ulicy Struga (od strony osiedla Nad Potokiem) w ulicę Zbrowskiego (w kierunku Żeromskiego)! Objazd dla tej relacji zostanie wyznaczony ulicami Grzybowską i Katowicką. Jest to związane ze zwężeniem odcinka ulicy Struga pomiędzy ulicami Zbrowskiego a Grzybowską, gdzie pas ruchu w kierunku Gołębiowa I będzie czasowo zamknięty. Pojazdy jadące w tę stronę będą poruszały się pasem środkowym.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 1 będą kursować objazdami przebiegającymi następującymi trasami:

- w kierunku pętli Os. Południe ulicami Struga, Grzybowską, Katowicką i Zbrowskiego;

- w kierunku pętli Os. Gołębiów I ulicami Zbrowskiego, Katowicką, Szklaną i Struga.

Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków Zbrowskiego / Olsztyńska 03 i 04 (w obydwu kierunkach).

Na trasie objazdu w kierunku pętli Os. Gołębiów I będzie obowiązywał stały przystanek Szklana / Olsztyńska 04.

 

Źródło: MZDiK Radom

Zamknięcie odcinka ulicy Zbrowskiego. Objazd autobusu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się