:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Zbrodnia w Kozienicach. Prokuratura nie wyklucza zabójstwa

Kronika kryminalna, Zbrodnia Kozienicach Prokuratura wyklucza zabójstwa - zdjęcie, fotografia

Prokuratura Rejonowa w Kozienicach prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 3 osób w związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w Kozienicach w poniedziałek, 27 listopada 2017.

W poniedziałek, 27 listopada w jednym z domów jednorodzinnych w Kozienicach znaleziono zwłoki 4-osobowej rodziny - mężczyzny w wieku 39 lat, 36-letniej kobiety oraz ich dwóch córek w wieku 6 i 9 lat. Na ciała natknął się członek rodziny, który przyszedł w odwiedziny. Od razu powiadomił odpowiednie służby.

Na ciele kobiety i dzieci znaleziono obrażenia na szyi zadane prawdopodobnie nożem kuchennym, który odnaleziono podczas oględzin mieszkania. Z kolei mężczyzna powiesił się.

Najbardziej prawdopodobną wersją zdarzenia jest to, że mężczyzna zabił żonę i córki, a następnie powiesił się.

- Motyw jego działania nie jest jeszcze ustalony. Śledztwo jest w początkowej fazie. W toku prowadzonego śledztwa będzie wyjaśniany motyw działania. Wszelkie spekulacje na ten temat w chwili obecnej nie są uprawnione, bowiem mogą godzić w dobro rodziny – mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz.

W mieszkaniu zabezpieczono ślady i dowody przestępstwa. Zostaną także przeprowadzone sekcje zwłok wszystkich nieżyjących osób.

 

Karolina Kozieł

Zbrodnia w Kozienicach. Prokuratura nie wyklucza zabójstwa komentarze opinie

  • Ana - niezalogowany 2018-01-09 08:23:40

    Może ktoś ich wszystkich zabił , ojca teź .

Dodajesz jako: Zaloguj się