:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Kolei Mazowieckich

Komunikaty i ogłoszenia, Zmiany rozkładzie jazdy pociągów Kolei Mazowieckich - zdjęcie, fotografia

Od czwartku, 13 września zmienia się rozkład jazdy niektórych pociągów. Jest to związane z modernizacją linii.

Linia nr R8 Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna

W związku z modernizacją linii od 13 września wystąpią utrudnienia w ruchu pociągów. Zostanie zamknięty tor nr 2 na szlaku Czachówek Południowy – Warka. Część pociągów będzie odwołana, zaś część kursowała w zmienionych godzinach.

Natomiast pociąg „Radomiak” kursuje nadal trasą okrężną przez linię 22 Radom – Drzewica i Centralną Magistrale Kolejową (CMK).

Dodatkowo wystąpi nocna przerwa w ruchu pociągów (w godz. 0:40-3:20) na odcinku Dobieszyn – Radom. W związku z tym pierwszy i ostatni pociąg kursujący na tym odcinku zastąpi komunikacja autobusowa.

 

Linia nr R81 Dęblin – Radom

W dalszym ciągu będą występowały utrudnienia związane z modernizacją stacji Dęblin. Ruch pociągów na odcinku Dęblin – Bąkowiec zostanie wstrzymany. Za odwołane pociągi na ww. odcinku zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Od 2 i 13 września zostaną wprowadzone do rozkładu zmiany poprawiające dojazd do szkoły w Pionkach oraz skomunikowanie pierwszego pociągu do Radomia z pociągiem do Warszawy.

Rozkłady pociągów Kolei Mazowieckich obowiązujące od 2 września do 20 października można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło i foto: Koleje Mazowieckie 

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Kolei Mazowieckich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się