:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Zmiany w ruchu i lokalizacji przystanku na alei Wojska Polskiego

Komunikacja Miejska , Zmiany ruchu lokalizacji przystanku Wojska Polskiego - zdjęcie, fotografia

W związku z robotami drogowymi na odcinku alei Wojska Polskiego, od dnia 7 listopada 2018 roku (środa) ulegnie czasowej zmianie organizacja ruchu w tym rejonie. Zmieni się również lokalizacja przystanku dla linii 21 w sąsiedztwie placu Matki Bożej Fatimskiej.

 

Z powodu robót związanych z budową nowej kanalizacji na odcinku pomiędzy placem Matki Bożej Fatimskiej a ulicą Ogrodniczą zamknięta będzie południowo-wschodnia część jezdni alei Wojska Polskiego (w stronę  ulicy Lubelskiej). Ruch dwukierunkowy zostanie tymczasowo poprowadzony jezdnią północno-zachodnią (w stronę ulicy Słowackiego). Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się tam do zmienionego oznakowania lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez drogowców!

Zawieszone będzie też funkcjonowanie przystanku Wojska Polskiego / Słowackiego 02 (w kierunku ulicy Lubelskiej). Zostanie w zamian uruchomiony tymczasowy przystanek Grzecznarowskiego / Galeria Feniks 10 - przy odcinku alei Grzecznarowskiego między ulicą Białą a rondem. Będzie on obowiązywał wyłącznie dla autobusów miejskich linii 21.

 

Źródło: MZDiK

Zmiany w ruchu i lokalizacji przystanku na alei Wojska Polskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się