:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Zuzanna Moczek wystąpi "Pod 13"

Kiedy: 2018-09-20 , godzina: 19:00 | Gdzie: Pod 13, ul. Parkowa 1

Koncerty, Zuzanna Moczek wystąpi - zdjęcie, fotografia

Zuzanna Moczek - piosenka literacka z nutką folkloru.

Świetny głos, znakomite teksty, gitara, pianino, akordeon i muzyka łącząca folk z nowoczesnymi aranżacjami – tymi słowami można określić Zuzannę Moczek, która 20 września wystąpi „Pod 13” w Amfiteatrze.

Zuzanna, wedle słownikowej definicji, jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień.

Tradycyjne formy muzyczne ubrane we współczesne spojrzenie oraz ekspresję tworzą ciekawą i spójną opowieść. Śpiewa, akompaniując na pianinie, gitarze i akordeonie. Na koncie ma kilkadziesiąt nagród najważniejszych krajowych festiwali piosenki artystycznej i występy w całym kraju. Na co dzień stara się żyć bez pośpiechu, na wsi, w bliskim kontakcie z naturą. Jest w trakcie prac nad debiutanckim albumem.

Koncert Zuzanny 20 września o godz. 19 „Pod 13-tką”.

Wstęp: 10 zł.

Bilety na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru.

 

Źródło i foto: MOK Amfiteatr 

Zuzanna Moczek wystąpi "Pod 13" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się