:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

„Życiodajny krwioobieg” dla Emilii. Walentynkowa zbiórka krwi dla policjantki z Ostrołęki

Policja Radom/Policja Mazowiecka, „Życiodajny krwioobieg” Emilii Walentynkowa zbiórka policjantki Ostrołęki - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze mazowieckiej policji organizują zbiórkę krwi pod hasłem „Życiodajny krwioobieg” dla Emilii, ostrołęckiej policjantki, chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną. W akcji bierze udział także POP GYM, jeden z radomskich klubów fitness.

 

To pierwsza w tym roku zbiórka krwi wśród policjantów i pracowników cywilnych mazowieckiej komendy. Jej organizatorami jest Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego oraz Zespół Prasowy zs. w Radomiu. 

Tym razem policjanci będą oddawać krew m.in. dla ostrołęckiej policjantki Emilii Tomczak, która choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. W tej chwili policjantka przebywa w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie - Oddział Chorób Układu Krwiotwórczego.

W akcję włączył się także POP GYM, czyli największy fitness klub w Radomiu, który dla krwiodawców przygotował m.in. miesięczne wejściówki do klubu.

Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona tuż po Walentynkach, 15 lutego (czwartek) w godz.9-13 na parkingu budynkiem ZW NSZZP na terenie KWP zs w Radomiu przy ul. 11-go Listopada 37/59.

Przypominamy, że oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne. Na wszystkich etapach oddawania krwi używa się wyłącznie sprzętu jednorazowego użytku.

 

Fot.: Policja Mazowiecka

 

 

 

 

 

 

„Życiodajny krwioobieg” dla Emilii. Walentynkowa zbiórka krwi dla policjantki z Ostrołęki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się