Doktor ekonomii, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej III kadencji, i IV kadencji, kandydat w wyborach prezydenckich w 2000 roku, a od 2004 do 2009 deputowany do Parlamentu Europejskiego, przedsiębiorca, autor publikacji o tematyce gospodarczej, znany ze swych prospołecznych i patriotycznych poglądów, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i stypendysta Sorbony, wykładowca akademicki, współzałożyciel NSZZ "Solidarność" na Uniwersytecie Warszawskim. Mistrz Polski uniwersytetów w judo. Skuteczny w działaniu. Nie boi się żadnych wyzwań- był kaskaderem. Patriota narodowości... czytaj więcej

Powiązane zagadnienia


Tu jesteś: twojradom.pl » blogi » Dariusz Grabowski o mnie - BLOG - Radom na TwojRadom.pl

O mnie

Doktor ekonomii, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej III kadencji, i IV kadencji, kandydat w wyborach prezydenckich w 2000 roku, a od 2004 do 2009 deputowany do Parlamentu Europejskiego, przedsiębiorca, autor publikacji o tematyce gospodarczej, znany ze swych prospołecznych i patriotycznych poglądów, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i stypendysta Sorbony, wykładowca akademicki, współzałożyciel NSZZ "Solidarność" na Uniwersytecie Warszawskim. Mistrz Polski uniwersytetów w judo. Skuteczny w działaniu. Nie boi się żadnych wyzwań- był kaskaderem. Patriota narodowości polskiej. Mąż Danuty, ojciec Liliany i Miłosza.
Popierany przez środowiska przedsiębiorców, naukowców, inteligencji, duszpasterstwa rodzin, Polonii m.in. amerykańskiej i australijskiej, kombatantów, osób niepełnosprawnych.
Urodzony w Warszawie 28 sierpnia 1950 r.

Copyright © CMC Media dla twojradom.pl - Radom 2019