Inwestycje Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Budowa stadionu Radomiaka nadal zaskakuje. Kibice wściekli

Na nowym stadionie Radomiaka ruszyły prace przy budowie głównej płyty boiska. Jak aktualnie wygląda obiekt?

Budowa stadionu Radomiaka nadal zaskakuje. Tym razem źle zamontowano krzesełka na trybunach.

Od jakiegoś czasu na powstającym stadionie Radomiaka widać postępy, ruszyły prace przy budowie płyty głównej boiska, a nawet rozpoczęto montaż krzesełek na trybunach. Niestety, montaż tych krzesełek to kolejna wpadka odpowiedzialnych za budowę stadionu ludzi.

Ale o co tak właściwie chodzi? Z odpowiedzią na to pytanie ruszyło Stowarzyszenie Kibiców Tylko Radomiak.

– Po 6 latach budowy, MOSiR na ostatniej prostej przygotował dla wszystkich kibiców nie lada niespodziankę i to zupełnie za darmo. Gdy wszyscy zastanawiali się czy zdążą z terminami, w jakim kształcie ostatecznie zakończy się obecny etap prac, ile aneksów jeszcze potrzeba, ile Jandułów musi zaistnieć jednocześnie, to MOSiRowcy wpadli na genialny pomysł ułożenia biało-zielonej kompozycji z krzesełek na trybunie od ul. Struga… Świat staje na głowie – dosłownie i w przenośni. Jeśli ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości dlaczego ta inwestycja wygląda tak, a nie inaczej i spotyka ją tyle problemów to chyba teraz rozwiane zostały wszelkie, gdzie jest ich źródło. Na tak prostym temacie, tak się wyłożyć potrafią tylko prawdziwi fachowcy. Jesteśmy pod wrażeniem bando nieudaczników!

Nie wyobrażamy sobie, aby ten obiekt był użytkowany przez Dumę Radomia w barwach odwrotnych niż te które obowiązują. Nie obchodzą nas Wasze terminy i inne kwestie. Zielono-białe to barwy nasze wspaniałe! – Czytamy w komunikacie kibiców Radomiaka.

Miejmy nadzieję, że montaż krzesełek i zarazem barwy Radomiaka „na odwrót”, nie będzie powodem do kolejnego aneksu i zarazem przedłużenia budowy stadionu.

Źródło: Stowarzyszenie Kibiców Tylko Radomiak