Oszczędź stówkę – Zapnij Pasy
Policjanci radomskiej drogówki w dniu wczorajszym przeprowadzili działania pod roboczym tytułem "PASY". Celem działań jest ograniczenie skutków wypadków drogowych, wynikających z niezapinania pasów bezpieczeństwa.
Policjanci radomskiej drogówki w dniu wczorajszym przeprowadzili działania pod roboczym tytułem "PASY". Celem działań jest ograniczenie skutków wypadków drogowych, wynikających z niezapinania pasów bezpieczeństwa.
W dniu 9 marca w powiecie szydłowieckim, w gminie Chlewiska doszło do wypadku.