Nowe połączenia kolejowe z Radomia do Łodzi. Pociągi ruszą już w czerwcu
Od połowy czerwca mieszkańcy Radomia zyskają nowe, bezpośrednie połączenia kolejowe do Łodzi. Jak poinformował Klub Miłośników Kolei „Kolej na Radom”, wraz z najbliższą korektą rozkładu jazdy Łódzka Kolej Aglomeracyjna uruchomi codzienne kursy na trasie Łódź Fabryczna – Radom Główny.