Konkursy Kultura i rozrywka Materiał Partnera Radom i okolice Społeczeństwo

Coś nowego dla fanów komiksów i science fiction [KONKURS]

We współpracy z Wydawnictwem Poznańskim oraz radomską kawiarnia Vanilia Cafe realizujemy dla Państwa konkurs czytelniczy, w którym do wygrania jedna z proponowanych pozycji.

Niebanalny komiks i mocne science fiction to dzisiejsze propozycje od We need Ya i Czwartej Strony. Serdecznie polecamy i zapraszamy do gry o książki.

Odcienie magii. Stalowy Książę
Victoria Schwab
Wydawnictwo: We need YA
Cykl: Shades Of Magic (tom 1)
komiksy

Komiks, którego akcja toczy się w uniwersum bestsellerowej trylogii V.E. Schwab „Odcienie Magii”.
Minęło dwieście lat, odkąd Światy zostały magicznie rozdzielone. Czerwony Londyn, stolica Arnes, kwitnie pod rządami Mareshów.
Kiedy król Nokil dowiaduje się, że jego syn, książę Maxim, bardziej interesuje się innymi Londynami niż swoim, postanawia wysłać go na niebezpieczną wyprawę do Verosy, na Wybrzeże Krwi.
Maxim szybko orientuje się, gdzie trafił – zaraz po przybyciu wpada na oszustów i złodziei. Co gorsza, niesławna królowa piratów Arisa, której obawiają się zarówno bandyci, jak i żołnierze, właśnie zawinęła do portu!
Przyszłość księcia nie rysuje się w różowych barwach, postanawia więc wziąć udział w pojedynku, żeby zyskać szacunek mieszkańców Verosy…

Przygody Aminy Al-Sirafi
S.A. Chakraborty
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Cykl: Amina al-Sirafi (tom 1)
fantasy, science fiction

Shannon Chakraborty, autorka bestsellerowej trylogii „Dewabad”, powraca z nową historią, pełną magii, zakazanych artefaktów i starożytnych tajemnic!
Amina al-Sifari powinna być zadowolona ze swojej sytuacji. Ma za sobą burzliwą karierę piratki Oceanu Indyjskiego, przetrwała ataki mściwych łotrów i książąt oraz kilku mężów. Może ze spokojem przejść na emeryturę. Kiedy jednak dostaje pewną ofertę pracy, musi zmienić plany. To szansa nie tylko na ostatnią przygodę ze swoją załogą, ale również na zdobycie fortuny, która zabezpieczy przyszłość jej rodziny. Ale im bardziej Amina zagłębia się w zleconą jej sprawę, tym więcej mrocznych szczegółów odkrywa. Chęć zostania legendarną piratką i zasmakowania chwały wiąże się z ryzykiem. A ceną może być nawet jej dusza.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • polubić fanpage twojradom.pl na Facebook i Instagram;
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB
  • napisać dlaczego chcesz wygrać daną książkę. 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane za pośrednictwem fanpage Twój Radom na Facebooku, pod postem konkursowym, 15 lipca.
Po odbiór nagrody zapraszamy do Vanilia Cafe (ul. Żeromskiego 31), gdzie czekać będzie także wybrany napój.