W całej Polsce rozpoczął się tzw. „Czarny Tydzień Szpitali Powiatowych” – ogólnopolska akcja informacyjna, której celem jest zwrócenie uwagi na pogarszającą się sytuację finansową placówek ochrony zdrowia. Do inicjatywy dołączyły także szpitale z regionu radomskiego, w tym Szpital Powiatowy w Iłży.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element