Czy Radomiak Radom ma szanse na puchary?

Co musi zrobić Radomiak Radom, aby zagrać w europejskich pucharach?

Wiadomo, że Polska najwyższa liga piłkarska jest bardzo nieprzewidywalna, ale jednak w lidze czołowe miejsca zajmują raczej zespoły, które były za faworytów do gry w europejskich pucharach przed sezonem. Zespół z Radomia nie prezentuje jakiejś efektownej gry, a punkty zdobywa przede wszystkim dzięki znakomitej organizacji w obronie. W niektórych spotkaniach mają oni spore problemy ze zdobywaniem bramek, ale też samą konstrukcją akcji w ataku pozycyjnym. W ostatnim sezonie byli oni w środku tabeli ligowej, ale mieli dość sporą stratę do Lechii Gdańsk, która uzyskała prawo gry w kwalifikacjach Ligi konferencji. Prezes Sławomir Stępniewski nie wydaje jakiś dużych pieniędzy na wzmocnienia, a wielu zawodników przychodzi do tego klubu jako wolni zawodnicy. Może zdarzyć się sytuacja, że zawodnicy z Radomia zagrają swój najlepszy sezon w karierze, ale trudno będzie im się dostać do głównych rozgrywek europejskich pucharów. Ciężko jest o serię zwycięstw, gdy zawodnicy w tym klubie nie mają umiejętności, które pozwalałyby dominować nad zespołami, które z nimi grają.

Kto może reprezentować Polski futbol w przyszłorocznych pucharach?

Wysoko w tabeli polskiej ekstraklasy powinny być drużyny Rakowa Częstochowa i Lecha Poznań, ale także na wysokim miejscu sezon w tej lidze powinna zakończyć Legia Warszawa. Warto też obserwować grę Pogoni Szczecin, która w ostatnich dwóch latach reprezentowała nasz futbol na arenie międzynarodowej. Raków Częstochowa wydaje się, że gra najlepszą piłkę w tej chwili w Polsce, ale także ma w składzie wielu zawodników, którzy mogą błyszczeć na boiskach naszej rodzimej ligi. Mistrz Polski z poprzedniego sezonu, czyli Lech Poznań ma trochę ubytków w swoim zespole, ale jednak cały czas mają oni potencjał, aby walczyć o obronę trofeum. Również Legia Warszawa po poprzednim słabszym sezonie będzie chciała powrócić w przyszłym sezonie do europejskich pucharów. Należy pamiętać, że ten zespół potrafił wygrywać seryjnie rozgrywki ligowe w ostatnim dziesięcioleciu. Dla nich bardzo ważną sprawą jest to, że nie są obciążeni w tym sezonie grą w Europie, dzięki czemu mogą się oni w pełni skupić na rywalizacji na krajowym podwórku. Pogoń Szczecin, w której pierwsze skrzypce gra wielokrotny reprezentant Polski Kamil Grosicki też będzie chciała zdobyć przepustkę do gry w pucharach europejskich w przyszłym sezonie.

Chciałbyś obstawiać mecze? Zrób to legalnie u bukmachera. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018