Radom i okolice

Diament Forbesa dla firmy Prospeo

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking, który powstaje we współpracy redakcji magazynu Forbes z Dun & Bradstreet Poland. Prezentowane firmy muszą spełniać takie warunki jak m.in.: dodatni wynik finansowy, wyższy niż 4 współczynnik ryzyka (według ratingu Dun & Bradstreet Poland), oraz w ciągu ostatnich trzech lat powinny odnotować zwiększenie swojej wartości.

Coroczne zestawienia podzielone są ze względu na województwa. Nagrodzone firmy są kategoryzowane na podstawie przychodów w ostatnim roku obrachunkowym. Duże firmy z przychodem ze sprzedaży ponad 250 mln zł, firmy średnie 50 – 250 mln zł, oraz małe z przychodem ze sprzedaży w przedziale 5-50 mln zł.

Jak mówi Paweł Pyzara, prezes Prospeo-Wiarygodność i jakość dostarczanych usług bezpośrednio przekłada się na dynamikę rozwoju firmy.

Firma Prospeo jest rekomendowanym partnerem Comarch ERP we wdrażaniu systemów informatycznych dla przedsiębiorstw z różnych części rynku. Wykorzystywany Systemy ERP mają na celu połączenie i uporządkowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie, umożliwiając ich monitorowanie oraz optymalizację. Przekłada się to na rozwój przedsiębiorstwa. Prospeo specjalizuje się we wdrożeniach i usługach po wdrożeniowych systemu Comarch ERP XL.