O tym się mówi Radom i okolice Sport

Dwóch zawodników Radomiaka w „jedenastce kolejki”

Dwóch zawodników Radomiaka Radom znalazło się w „jedenastce kolejki”. To Christos Donis oraz Lisandro Semedo.

W 5. kolejce PKO Ekstraklasy, w upalne sobotnie popołudnie, piłkarze Radomiaka Radom podejmowali przed własną publicznością Poznańską Wartę. Gracze „Zielonych” okazali się lepsi od „Warciarzy”. Mecz zakończył się zwycięstwem Radomiaka 3:2.

W „jedenastce kolejki” Canal+ znaleźli się dwaj zawodnicy Radomiaka Radom. Pierwszym z nich jest Christos Donis, zawodnik grający na pozycji pomocnika. Zasłużył on na swoje miejsce w „jedenastce kolejki” za sprawą swojego trafienia, które otworzyło wynik spotkania po niespełna 4 minutach.

Drugim zawodnikiem „Zielonych”, który znalazł się w „jedenastce kolejki” jest  Lisandro Semedo, który w trakcie meczu z Wartą Poznań wygrywał większość pojedynków „jeden na jeden”, udanie dośrodkowywał piłkę w pole karne, a także napędzał na skrzydłach ataki radomian.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F1910radomiak%2Fvideos%2F992643985351827%2F&show_text=false&width=476&t=0" width="476" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Źródło: Canal+ Sport