</iframe> Albert Posiadała, to bramkarz Radomiaka Radom. Spotkanie z "Portowcami" było dla niego drugim meczem na najwyższym szczeblu ligowym w naszym kraju. Jego dyspozycja została doceniona! Mateusz Cichocki, to środkowy obrońca Radomiaka, który w Szczecinie zdobył jedną z dwóch bramek. Co…" />
O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Dwóch zawodników Radomiaka w najlepszej „jedenastce” kolejki PKO Ekstraklasa

Dwóch zawodników Radomiaka znalazło się w najlepszej „jedenastce” 4. kolejki PKO Ekstraklasa. Dla jednego z nich było to drugie spotkanie na najwyższym szczeblu ligowym w naszym kraju.

W niedzielę, 13 sierpnia 2023 roku na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie rozegrano spotkanie 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Naprzeciw sobie stanęła Pogoń Szczecin oraz Radomiak Radom. Mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla radomskiego klubu.

Co ciekawe, było to pierwsze w historii zwycięstwo „Zielonych” nad „Portowcami” na szczeblu ekstraklasy.

PKO BP Ekstraklasa za pośrednictwem swojego facebookowego profilu poinformowała, że dwóch zawodników Radomiaka znalazło się w najlepszej „jedenastce” 4. kolejki.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FEkstraklasa.org%2Fposts%2Fpfbid0j9DYSxZoprmVd4NPuuheqZBuJsCqmf8bM2eN3oCMn8MhaQuPqFLJpSmBGx8ADEupl&show_text=false&width=500" width="500" height="498" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Albert Posiadała, to bramkarz Radomiaka Radom. Spotkanie z „Portowcami” było dla niego drugim meczem na najwyższym szczeblu ligowym w naszym kraju. Jego dyspozycja została doceniona!

Mateusz Cichocki, to środkowy obrońca Radomiaka, który w Szczecinie zdobył jedną z dwóch bramek. Co ciekawe, była to jego pierwsza bramka w ekstraklasie!

Źródło: PKO Ekstraklasa / Radomiak