Konkursy Partnerzy

Food Truck Festivals w Radomiu vol3 #Zakończenie Sezonu [KONKURS]

Przed nami weekend bez gotowania, ale nadal pełen pysznych smaków. Przy dźwiękach muzyki spróbujemy amerykańskich burgerów, hiszpańskich churros. Nie zabraknie buritto i quesadillas, będą belgijskie frytki, owoce w czekoladzie i wrapay, a do tego panierowane kurczaki. Brzmi smakowicie? Nie musicie obchodzić się smakiem, musicie wybrać się na Food Truck Festivals w Radomiu vol3 #Zakończenie Sezonu. My mamy dla Was vouchery na jedzonko.

 

Już wkrótce Food Truck Festivals zawita do naszego miasta, a wraz z nim najlepsze food trucki z całego kraju. Z okazji tego wydarzenia, we współpracy z organizatorami, uruchamiamy konkurs i mamy dla Was 5 voucherów na zakupy podczas wydarzenia. Każdy voucher ma wartość 25zł, a dostaniecie za niego jedzonko od danego wystawcy.

Aby zdobyć Vouchery należy wziąć udział w konkursie i wykonać poniższe kroki. 

  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku oraz weź udział w wydarzeniu Food Truck Festivals w Radomiu #Zakończenie Sezonu
  • Udostępnij post dotyczący konkursu na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, jakie smaki preferujesz oraz Z KIM WYBIERZESZ SIĘ (oznacz osobę) na weekend Food Truck Festivals w Radomiu?

Food Truck Festivals w Radomiu vol3 #Zakończenie Sezonu to trzydniowa impreza, która odbędzie się na parkingu przed Omni Centrum, przy ul. Mireckiego 14. Oto godziny w jakich możecie spróbować propozycji od wystawców.

Przez 3 dni:
14.10. – piątek godz.15-21
15.10. – sobota godz. 12-21
16.10 – niedziela godz. 12-19

Wyniki zostaną opublikowane 10 października, przed godziną 16:00 za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.

Zapraszamy do zabawy!