:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Pożyczki Radom

Dodano: 2016-12-18 19:52:46

Może przyda się forumowiczom z Radomia kontakt do firmy pożyczkowej, z której skorzystałem i byłem zadowolony z ich usług. Mają pożyczki do 6 tys na dowolny cel, szybko i bez formalności. A może ktoś już słyszał o Eden Finance? Numer kontaktowy to 797705110. Czy możecie polecić inne firmy, które się tym zajmują?
odpowiedz cytuj
jannepo dodano: 2018-01-31 18:05:27
Czy tego typu firmy oferuja pozyczki pod zakup nieruchomosci? Pytam bo mysle o zakupie apartamentu w Warszawie, na przyklad http://berezynska46.pl lub cos podobnego ale troche jeszcze funduszy brakuje. Mysle ze pozyczka szybko by sie zwrocila z pieniedzy z wynajmu.
odpowiedz cytuj
agnieszkab dodano: 2018-03-27 12:29:19
Jak dla mnie to jednak lepiej wziąć kredyt niż pożyczkę. Przynajmniej jak kupowałam mieszkanie to tak zrobiłam. Sama się dokładanie nie znam na tej papierologii więc korzystałam z usług pośrednika kredytowego z teamlion. Pan Paweł bardzo mi pomógł poogarniał wszystkie sprawy dotyczące kredytu i dobrał taki który jest odpowiedni dla mnie a nie jakiś z wysokimi ratami itd.
odpowiedz cytuj

1 ... 1