Enea Wytwarzanie

IV Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym już za nami!

29 lutego w hali sportowej Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu kilkudziesięciu zawodników stanęło do walki o podium w Mistrzostwach Grupy Enea w Tenisie Stołowym. Zawodnicy zmierzyli się w pięciu kategoriach: kobiety, mężczyźni do 40 roku życia, mężczyźni powyżej 40 roku życia oraz w kategoriach ligowców i amatorów.

W kategorii kobiet zawodniczki zmierzyły się w systemie "każda z każdą". Pierwsze miejsce wywalczyła Anna Kamela z Enei Wytwarzanie, druga była Izabela Kościołek z Enei Centrum, zaś trzecie miejsce przypadło Elżbiecie Dolot, również z Enei Centrum.

Mężczyźni po podzieleniu na grupy, stoczyli pojedynki w pozostałych czterech kategoriach. W najbardziej prestiżowej kategorii ligowców zwycięstwo wywalczył Piotr Kołdyka z Enei SA. Zwycięstwo przypadło mu również w kategorii poniżej 40 roku życia. Kategoria poświęcona grze amatorów okazała się zwycięska dla Andrzeja Skowrona z Enei Bioenergia z Połańca. Złoty medal i puchar za I miejsce w kategorii mężczyzn po 40 roku życia wywalczył Bohdan Jędrzejewski z Enei Operator.

Oprócz cennych nagród dla zwycięzców każdej kategorii, przewidziane również były dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników turnieju. Podczas rozgrywek zawodnicy mogli nabrać energii korzystając ze specjalnie przygotowanego cateringu oraz napoi.

Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy, organizatorzy oraz sędziowie spotkali się na uroczystej kolacji, podczas której toczyły się miłe rozmowy i wymiana doświadczeń.