Radom i okolice

Jarosław Kaczyński w Auli Głównej UTH

Dziś prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedzi Radom. Wizyta odbędzie się o godzinie 18.00 w Auli Głównej UTH. Szef PiS będzie mówił m.in. o dotychczasowych i przyszłych działaniach partii.

Jak informowaliśmy, podczas spotkań z mieszkańcami nowych okręgów partyjnych Jarosław Kaczyński mówi m.in. o dokonaniach PiS podczas ostatnich 7 lat rządów. Oprócz wskazywania sukcesów szef PiS omawia także sprawy, których w jego ocenie nie udało się zrealizować – np. podczas niedzielnego spotkania z mieszkańcami Lubelszczyzny w tym kontekście wskazał na mieszkalnictwo.

Jarosław Kaczyński zapowiada również jakie działania jego partia podejmować będzie w najbliższym czasie.  W ostatni weekend zadeklarował dalszą reformę wymiaru sprawiedliwości. Podczas spotkania z mieszkańcami Zamościa zapowiedział także przedstawienie programu zmian w służbie zdrowia, w Kraśniku z kolei zapewnił, że tzw. czternasta emerytura będzie świadczeniem stałym.

W maju komitet polityczny PiS podjął decyzję o nowym podziale struktur partyjnych. Utworzone zostały 94 nowe okręgi. Jarosław Kaczyński planuje odwiedzić wszystkie do połowy przyszłego roku.