Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Kibice Radomiaka pojadą na mecz przyjaźni do stolicy

Kibice Radomiaka pojadą na mecz przyjaźni do stolicy. Szykuje się emocjonujące spotkanie!

Już 5 maja 2024 roku w Warszawie rozegrany zostanie mecz przyjaźni pomiędzy Radomiakiem Radom a Legią Warszawa. Całemu piłkarskiemu spotkaniu „smaczku” dodaje fakt, że kibiców obu drużyn łączą przyjacielskie stosunki. Tak jak poprzednio, również w majową niedzielę fanatycy Radomiaka zasiądą wraz z Wojskowymi na „Żylecie”.

Od 17 kwietnia trwa sprzedaż biletów dla kibiców Radomiaka.

– Cena biletu 50 zł. Są to bilety wyłącznie na Żyletę. Stowarzyszenie nie organizuje wyjazdu. Każdy jedzie na własną rękę. Bilety można zamawiać w godzinach 10-19 w sklepie Radomiaka w Galerii Słonecznej. Prosimy przy zapłacie mieć odliczoną należność

przekazało Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Radomiak”.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie forma kopaczy Radomiaka nie jest za dobra. Świadczyć mogą o tym ostatnie dwie porażki z drużynami, które ulokowane są w tabeli Ekstraklasy na spadkowym miejscu.

Ponadto, po porażce w „Świętej Wojnie” kibice Radomiaka postanowili spotkać się z piłkarzami, by przekazać im swoją opinię o ich ostatnich występach na boisku.

Niemniej jednak trzymajmy kciuki za naszą lokalną drużynę. Kibice liczą na poprawę gry zawodników, oraz na świetną zabawę na trybunach. Emocji w obu miejscach na pewno nie zabraknie.

Źródło: Fot. Facebook / TylkoRadomiak.pl – Stowarzyszenie Kibiców