Inwestycje

Kolejne Mieszkania Zbrowskiego już w sprzedaży

Mieszka Zbrowskiego w Radomiu zostały pozytywnie odebrane przez mieszkańców, o czym świadczyło ogromne zainteresowanie podczas procesu sprzedaży w pierwszym etapie. Wszystkie 139 mieszkań znalazło swoich nabywców na długo przed zakończeniem budowy. „Z naszych informacji wynika, że są bardzo zadowoleni ze stanu technicznego mieszkań oraz  lokalizacji inwestycji”  – podkreśla Marcin Kosyrz, członek zarządu dewelopera

II etap już w sprzedaży

Na początku marca rozpoczęła się budowa kolejnych 120 mieszkań w ramach II etapu. Jednocześnie pula mieszkań została przekazana do sprzedaży. Można spodziewać się powtórzenia rekordu sprzedaży z I etapu. Pomimo nietypowej sytuacji na rynku zainteresowanie, jakie już teraz zauważamy, nie pozostawia złudzeń. Radomianie docenili walory inwestycji, dlatego zależy im na jak najszybszym zakupie.

Walory inwestycji

W budynku powstanie 120 mieszkań na 6 kondygnacjach. W ofercie są lokale dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o metrażach od 38 m² do 79 m².  Wielorodzinną zabudowę wyróżni biel elewacji urozmaicona stonowanymi kolorami szarości i jasnego różu. To połączenie nadaje elegancji prostej fasadzie obiektu.  Każde mieszkanie będzie miało przypisane miejsce postojowe naziemne oraz komórkę lokatorską. Taka dodatkowa przestrzeń do przechowywania to duże udogodnienie, szczególnie dla osób, które lubią ład i porządek w mieszkaniu. W budynku będą znajdywały się  nowoczesne windy oraz pomieszczenia gospodarcze w postaci suszarni i wózkowni, co ułatwi komfort życia rodzinom z dziećmi. Na terenie inwestycji Mieszkania Zbrowskiego powstanie również plac zabaw, gdzie dzieci będą mogły zawierać przyjaźnie i rozwijać sprawność ruchową.

Najlepsza lokalizacja w Radomiu

Mieszkania Zbrowskiego jest położona w spokojnej dzielnicy Gołębiów I w północno-wschodniej części Radomia, w niespełna 3-kilometrowym oddaleniu od centrum. To idealna lokalizacja, która z jednej strony pozwala odpocząć od zgiełku miasta, z drugiej strony zapewnia szybki dostęp do miejsca pracy. Wszystko, co potrzebne do codziennego życia, jest w pobliżu: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, placówki medyczne.

Deweloper z doświadczeniem

Przyszli nabywcy mieszkań, zawsze chcą mieć pewność, że zakup będzie dobrą decyzją. W tym przypadku mają gwarancję, bo inwestorem jest deweloper z 20-letnim doświadczeniem. Rednet Investment w najbliższych latach przekaże do sprzedaży łącznie 1 700 mieszkań, w różnych miejscach Polski. 

Lokatorzy Mieszkań Zbrowskiego mogą liczyć na życie w przyjaznych warunkach mieszkaniowych, gdzie zadbano o ich potrzebny – szczególnie rodzin z dziećmi.