Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi

„Konkurs czytelniczy”. Zapraszamy do udziału!

We współpracy z Wydawnictwem Poznańskim będziemy realizowali „Konkurs czytelniczy”, w którym co tydzień czeka jedna z trzech pozycji od wydawnictwa. NIESPODZIANKĘ dla zwycięzców przygotowała również radomska kawiarnia Vanilia Cafe. 

Aby wziąć udział w zabawie należy:

1. polubić fanpage twojradom.pl

2. udostępnić post konkursowy na swojej tablicy na FB

3. opisać jedną ze swoich zimowych przygód 😀 

Wyłonieni zostaną trzej zwycięzcy. Każda osoba otrzyma jedną książkę. Prosimy również o wybór nagrody:

  • Izabela Nowek, Albania w szponach czarnego orła. Autorka oprowadza po historycznej Krui i zatłoczonej Tiranie; rozmawia z bywalcami barów, aktywistami i tymi, którzy przetrwali czasy komunizmu
  • Roy Jacobsen i Anneliese Pitz, Człowiek, który kochał Syberię. Fascynująca podróż po XIX-wiecznej Syberii. Autorzy pokazują, że wciąż warto żyć dla odkrywania tego, co niepojęte
  • Ken Adelman, 48 godzin, które zakończyły zimną wojnę. Czy świat na krawędzi konfliktu odrobi lekcje z przeszłości?

Na zwycięzców czeka również NIESPODZIANKA od Vanilia Cafe. 

Miła obsługa i dobra atmosfera to powód, dla którego zdecydowaliśmy się na współpracę z mieszcząca się przy ul. Żeromskiego 31, Vanila Cafe. To klimatyczne miejsce, z którego teraz będą mogli Państwo odbierać wygraną pozycję, serwuje przepyszne desery i słodkości. Dzięki uprzejmości właścicieli wraz z odebraną książką otrzymają Państwo kawkę lub herbatkę. Teraz zacząć podróż z książką będzie można, popijając na miejscu ciepły napój lub w ferworze codziennych obowiązków zajrzeć do kawiarni i odebrać wygraną wraz z napojem na wynos.

„Konkurs czytelniczy” rozstrzygnięty zostanie 2 marca. Wyniki ogłosimy za pośrednictwem portalu. Czekamy na odpowiedzi i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom.