Polska i świat

Milion tanich biletów PKP Intercity

PKP Intercity wprowadziło do sprzedaży milion tanich biletów. Na przejazd z Warszawy do Krakowa zapłacimy tylko 19 złotych.

 

PKP uruchomiło specjalną promocję, która obowiązuje od października do listopada. Przewoźnik zaoferował milion tanich biletów. Członek zarządu firmy Tomarz Gontarz podczas konferencji poinformował, że promocja obowiązuje na wszystkich relacjach, jakie oferuje PKP. Przykładowo za przejazd pomiędzy Warszawą a Krakowem, Warszawą a Katowicami czy Warszawą a Poznaniem trzeba będzie zapłacić 19 zł, a za przejazd pomiędzy Warszawą a Lublinem, Warszawą a Białymstokiem trzeba będzie zapłacić 14 zł. Co więcej, promocyjne ceny łączą się z ulgami ustawowymi oraz obowiązuje na wszystkie klasy. Prezes PKP Intercity przekazał, że w ciągu dziewięciu miesięcy 2022 r. spółka przewiozła 43,5 mln pasażerów, gdy w 2019 r., który był rekordowy dla firmy, 37 mln osób.

 

Ponadto PKP Intercity chce uruchomić własny program lojalnościowy dla pasażerów, w którym za zebrane punkty będzie można wymieniać na tańsze bilety lub nagrody rzeczowe.

Źródło wiadomości: 300gospodarka.pl