Kronika kryminalna O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Modrzejowice. W wypadku zginął policjant z komendy w Radomiu

Kierujący motocyklem 42-letni policjant z komendy w Radomiu zginął w wypadku, do którego doszło w środę rano na dk 9 w pow. radomskim – poinformował PAP asp. Marcin Sawicki z zespołu prasowego mazowieckiej policji.

Wypadek wydarzył się na dk 9 na skrzyżowaniu w Modrzejowicach w gm. Skaryszew. „Doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki Chrysler. Na miejscu pomimo reanimacji zmarł 42-letni kierowca jednośladu, którym był policjant z radomskiej komendy st. sierż. Mariusz Bogucki. Funkcjonariusz jechał poza służbą, prywatnym motocyklem” – przekazał asp. Sawicki.

Chryslerem kierował 44-letni mieszkaniec Radomia; kierowca osobówki był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

St. sierż. Mariusz Bogucki służbę w Policji rozpoczął w marcu 2019 roku, jako funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, a następnie od kwietnia 2023 roku jako funkcjonariusz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. (PAP)

Autorka: Ilona Pecka

ilp/ apiech/