Podcasty twojradom.pl Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione Wywiady

Pandora Gate. Tajemnice „patocelebrytów”

Nie milkną echa po ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce w internecie. Chodzi o tzw. Pandora Gate, internetowe śledztwo dotyczące pedofili.

Pandora Gate – czyli internetowe śledztwo dotyczące pedofili w internecie – zapoczątkował Sylwester Wardęga, internetowy twórca znany także jako SA Wardęga, który zamieścił na swoim youtubowym profilu film pt. „MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE (Boxdel, Dubiel, Fagata)”.

Autor szczegółowo przedstawił niepokojące relacje znanych twórców internetowych z niepełnoletnimi dziewczynami. Twórcy ci do niedawna byli idolami tysięcy polskich nastolatków – dlatego film o Pandora Gate powinien być pozycją obowiązkową dla wszystkich rodziców.

Na szybką reakcję społeczeństwa nie trzeba było długo czekać. W Radomiu zawisły banery atakujące środowisko internetowych „patocelebrytów” w związku z aferą Pandora Gate. Akcję przeprowadziła radomska Młodzież Wszechpolska.

Banery zawisły m.in. na ul. Mickiewicza, Struga czy Szarych Szeregów. Możemy na nich przeczytać: „Influencer synonim patologii XXI wieku”, „Czy celebryci naprawdę zasługują na naszą uwagę?”, a także „Stuart Burton – książę patologii”.

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy w formie podcastu na naszym kanale na YouTube. Jeżeli spodobał Ci się ten materiał podziękuj za niego redakcji twojradom.pl i postaw nam kawę