O tym się mówi Ogłoszenia Polska i świat

Polski Bon Turystyczny w województwie mazowieckim

Polski Bon Turystyczny został wprowadzony w 2020 roku. Od tego czasu do przedsiębiorców i organizacji pożytku publicznego w regionie wpłynęło już 280 009 154 zł.

Nadal jest grupa osób, która nie skorzystała z przysługującego im świadczenia lub nie wykorzystała w całości przysługujących środków i właśnie teraz chętnie dofinansuje w ten sposób zimowy wypoczynek. Czas mija 31 marca bieżącego roku.

Przedłużenie terminu obowiązywania programu jest dodatkowym wzmocnieniem ekonomicznym branży turystycznej, szczególnie sektora małych i średnich przedsiębiorstw, których sytuacja ekonomiczna nie powróciła do stanu sprzed restrykcji obowiązujących w okresie stanu zagrożenia epidemicznego oraz stanu epidemii, i którym konflikt w Ukrainie dodatkowo utrudnił odbudowę ruchu turystycznego.

Polski Bon Turystyczny można wykorzystać w ponad 28 tysiącach miejsc na terenie całej Polski. Za jego pomocą rodzice zapłacą m.in. za usługi hotelarskie, imprezy turystyczne, pobyt dziecka na kolonii czy obozie, wstęp do parku rozrywki. Dotychczas do przedsiębiorców i organizacji pożytku publicznego w regionie wpłynęło już 280 009 154 zł.

Bon turystyczny cieszy się sporym zainteresowaniem na Mazowszu

 

Źródło informacji i foto: Departament Polskiego Bonu Turystycznego