Konkursy Kultura i rozrywka Partnerzy

Seanse specjalne w kinie Helios [KONKURS]

We współpracy z kinem Helios przygotowaliśmy dla Was KONKURS. Do wygrania 2 pojedyncze zaproszenia na seanse specjalne. 

W ramach konkursu mamy do zaprezentowania 2 kinowe odsłony:

Kino Konesera: Baby Broker
Sang-hyun (Song Kang-Ho) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) żyją skromnie, prowadząc małą pralnię i dorabiając na plebanii. Pewnej ulewnej nocy w oknie życia pojawia się niemowlę. Przekonani, że po porzuconego chłopca nikt się nie zgłosi, Sang-hyun i Dong-soo planują sprzedać go parze, która nie może mieć własnych dzieci. Kiedy wszystko wydaje się ustalone, niespodziewanie zjawia się matka dziecka. Sytuacja robi się skomplikowana. Po drodze na jaw wychodzą głęboko skrywane sekrety. Okazuje się, że każdy ma coś na sumieniu…
Kultura Dostępna: Detektyw Bruno
Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Bohater mieszka w domu dziecka. Gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

Kino Helios udostępnia bilety na konkretne seanse: 

  • Kino Konesera: Baby Broker (2D/napisy – od 15 lat) – 28.11 godz. 18.00
  • Kultura Dostępna: Detektyw Bruno (2D/PL – od 5 lat) – 01.12 godz. 18:00 

Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.  

  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, który film Cię interesuje oraz JAKIE FILMY oglądasz w jesienne i zimowe wieczory? Czy szukasz czegoś adekwatnego do pory roku czy zostajesz przy swoich ulubionych gatunkach?  

Konkurs trwa jedynie od jutra. Wyniki zostaną opublikowane 25 listopada, w godzinach popołudniowych za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
Zapraszamy do zabawy!

źródło: Kino Helios Radom