Radomska drogówka zatrzymała kierowców łamiących przepisy przy przejściach dla pieszych
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu ukarali kolejnych kierowców, którzy dopuścili się niebezpiecznych wykroczeń w rejonie przejść dla pieszych. Wśród zatrzymanych znalazł się kierowca, który wyprzedził nieoznakowany radiowóz policyjny.