Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

W piątek w Kozienicach wystąpi Edyta Geppert

W piątek w Kozienicach wystąpi Edyta Geppert. Wszystko w ramach Letniej Sceny Popkultury 2023.

Letnia Scena Popkultury to cykl wyjątkowych wydarzeń i koncertów, które organizowane są w wakacje, na skraju Puszczy Kozienickiej, w nowej, zielonej przestrzeni miejskiej parku wodnego u zbiegu ulic Warszawskiej i Legionów w centrum Kozienic.

– Po raz pierwszy zaserwujemy wybuchową mieszankę muzycznych stylów i pozytywnych wibracji – informują organizatorzy.

Na przełomie lipca i sierpnia plenerową Letnią Scenę Popkultury w Kozienicach wypełnią brzmienia gwiazd polskiej estrady, sceny alternatywnej i nie tylko. Pojawią się na niej również lokalni artyści, a przestrzeń wokół naszpikowana zostanie licznymi atrakcjami.

Jako pierwsza na scenie, już w ten piątek, 21 lipca 2023 roku o godzinie 20.00  wystąpi Edyta Geppert.

Edyta Geppert to jedyna polska artystka będąca 4-krotną laureatką Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Teraz tego wyjątkowego zaszczytu dostąpi również kozienicka publiczność Letniej Sceny Popkultury.

Koncerty gwiazd podczas każdej części cyklu poprzedzą animacje dla dzieci. W specjalnych strefach tematycznych zorganizujemy warsztaty plenerowe – kulinarne, plastyczne, rzeźbiarskie, muzyczne i sportowe. Nie zabraknie również strefy piknikowej dla całych rodzin.

W skład cyklu wejdą wydarzenia zorganizowane w trzy, kolejne weekendy wakacji – 21 i 30 lipca oraz 5 sierpnia. Udział w wydarzeniach będzie bezpłatny.

Źródło: fot.  Troche Popkultury