Kultura i rozrywka Radom i okolice Społeczeństwo

W Resursie Obywatelskiej odbył się spektakl „Zielono mam w głowie” [+FOTO]

W Resursie Obywatelskiej odbył się spektakl „Zielono mam w głowie”. Wystąpili uczestnicy sieci polonistycznej „Wyzwolić piękno duszy”.

W piątek, 26 kwietnia 2024 roku w Resursie Obywatelskiej odbył się spektakl „Zielono mam w głowie”. Przedstawienie powstało w oparciu o opowiadanie Sławomira Mrożka „Na pełnym morzu”.

W trakcie spektaklu można było zobaczyć nauczycieli w zupełnie nowej odsłonie, czyli jako utalentowanych aktorów na scenie! Zielono mam w głowie to spektakl, który stał się fascynującą inicjatywą łączącą edukację i sztukę. Dzięki integracji obu dziedzin działanie umożliwiło nauczycielom skuteczne wykorzystanie kreatywnych metod edukacyjnych w pracy zawodowej. Przedstawienie to nie tylko widowisko, ale także hołd dla sztuki, kreatywności i wspólnej pracy całej społeczności szkolnej.

Na scenie wystąpiła grupa teatralna „Konopielki” czyli: Jolanta Basaj, Beata Jama, Magdalena Kania – Szary, Agnieszka Mężyk, Agnieszka Rozwadowska, Beata Gajewska, Izabela Czarnecka Paulina Soczówka, Milena Tęcza- Bilska i Renata Wolińska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Źródło: Fot. Resursa Obywatelska