Kultura i rozrywka Radom i okolice

Wielkie muzyczne wydarzenie w Radomiu

Wydarzenie stanowi jeden z dwóch projektów specjalnych, które powstały z okazji 30-lecia pracy artystycznej Renaty Przemyk.

Renata Przemyk jest artystką, która łączy doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość tę można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.

23 października w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu odbędzie się wyjątkowy koncert złożony z piosenek artystki. Wydarzenie zaaranżowane będzie na kwartet akustyczny wraz z specjalnie przygotowaną oprawą świetlną. Całość stanowi jeden z dwóch projektów, jakie powstały z okazji 30 lat pracy artystycznej Renaty Przemyk.

Zespół:
Renata Przemyk – śpiew, darabuka, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne,
Piotr Bogutyn – gitara akustyczna,
Piotr Wojtanowski – gitara basowa, śpiew,
Jacek Bielecki – wiolonczela.

BILETY WSTĘPU: 69 zł w przedsprzedaży, 79 zł w dniu koncertu – dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność tylko gotówką) a w dniu koncertu w Zespole Szkół Muzycznych (płatność tylko gotówką): https://biletyna.pl/koncert/Renata-Przemyk/Akustik-Kwartet

Źródło informacji: Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”