Konkursy Kultura i rozrywka Partnerzy

Wygraj bilet do kina [KONKURS]

We współpracy z kinem Helios przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania 3 pojedyncze zaproszenia na seanse. Zapraszamy do zabawy.

W ramach konkursu mamy do zaprezentowania 3 kinowe odsłony:

Filmowe Poranki: Bing cz. 3
Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Seria 3 opowieści będzie zaskakująca dla najmłodszych widzów.
Sam cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Kino Konesera: Patrz jak kręcą
Na West Endzie w latach 50-tych, w trakcie prac nad przygotowaniem filmowej wersji głośnej sztuki, ginie jeden z kluczowych członków ekipy. Sprawą morderstwa zajmują się zmęczony życiem inspektor Stoppard (Sam Rockwell) oraz młoda, entuzjastyczna policjantka Stalker (Saoirse Ronan). Ten pozornie niedopasowany duet zostaje wrzucony w wir wydarzeń kryminalnych, podejmując się ryzykownego śledztwa, by rozwikłać mroczną tajemnicę londyńskiego teatru.

Kultura Dostępna: Orlęta.
W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, 1 września jego szkoła zostaje zbombardowana przez niemieckie samoloty. Dla Leosia, Tadka, Eweliny, i tysięcy polskich dzieci, rozpoczynająca się wojna staje się z przymusu szkołą przyspieszonego dojrzewania, konfrontacji z najciemniejszymi zjawiskami przewróconej do góry nogami rzeczywistości dorosłych.
17 września 1939 roku, na mocy porozumień sowiecko-niemieckich, Armia Czerwona wkracza do Polski, 20 września planuje zająć Grodno. Nieliczne oddziały wojskowe są wspomagane przez ludność cywilną, a przede wszystkim młodzież szkolną. To właśnie dzieci i młodzież bohatersko bronią miasta.
„Orlęta” to pierwszy film o agresji wojsk sowieckich na Polskę we wrześniu 1939 r.
Kino Helios udostępnia bilety na konkretne seanse: 

  • Filmowe Poranki: Bing cz. 3 – 06.11 godz. 10.30
  • Kino Konesera: Patrz jak kręcą (2D/napisy – od 15 lat) – 07.11 godz. 18.00
  • Kultura Dostępna: Orlęta. Grodno’39 (2D/PL – od 15 lat) – 10.11 godz. 18:00 

Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.  

  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, który film Cię interesuje oraz JAK KUPUJESZ BILETY DO KINA? W kasie przed seansem czy planujesz wyjście z wyprzedzeniem? 

Wyniki zostaną opublikowane 5 listopada, przed godziną 16:00 za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
Zapraszamy do zabawy!