• Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

  Wygraj bilet na wybrany seans [KONKURS]

  Konkurs powstał we współpracy z kinem Helios. Przygotowaliśmy dla Państwa po jednym pojedynczym zaproszeniu na seanse specjalne.

  Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 2 (2D/dubbing – b.o.) – 22.10 godz. 10.

  „44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

  Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

  Kino Konesera: Strzępy (2D/PL – od 15 lat) – 23.10 godz. 18.00

  Paterokowie to kochająca się, wielopokoleniowa rodzina. Ich życie jest spokojne i niepozbawione elementów humoru. W tej harmonijnej rzeczywistości nagle pojawia się pęknięcie: dziadek Gerard zaczyna zachowywać się dziwnie, łamie konwenanse i normy społeczne.

  Okazuje się, że są to pierwsze symptomy alzheimera. Jak bohaterowie filmu sobie z tą diagnozą? Nasilająca się choroba Gerarda sprawia, że relacje w rodzinie wystawione są na wielką próbę, a na światło dzienne wychodzą skrywane napięcia, sekrety i pretensje.

  Kultura Dostępna: Wyrwa (2D/PL- od 15 lat) – 26.10 godz. 18.00

  Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka (Tomasz Kot). W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara (Grzegorz Damięcki) – aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Od tego momentu pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej dochodzi do wniosku, że być może w ogóle nie znał kobiety, którą poślubił…

  Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.
  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku lub Instagramie;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, na jaki film chciałbyś/abyś wygrać bilet i dlaczego (opcjonalnie wybrać datę filmu).

  Konkurs trwa jedynie do jutra. Wyniki zostaną opublikowane 20 października, w godzinach popołudniowych za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
  Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

  UWAGA! W przypadku wygranej, bilety do odebrania dostępne będą w kasie kina Helios.