Konkursy Kultura i rozrywka Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Wygraj dwa bilety na spektakl „Kobieta Idealna” [KONKURS]

Już 12 kwietnia w Sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej odbędzie się spektakl „Kobieta Idealna”. We współpracy z organizatorami przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania dwa bilety na sztukę. Zapraszamy do udziału w konkursie.

„Kobieta Idealna” to wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która z humorem pokazuje rozterki każdego z nas.

„Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?”

O tym opowiadać będzie znakomita komedia, która na wesoło ukazuje codzienne relacje. To dowcipna opowieść o mieszaniu ról damsko-męskich i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Rodzi pytanie, czy istnieje kobieta idealna. Fabuła z pewnością przypadnie do gustu publiczności. Wysoki poziom aktorski zaprezentują min. Adrianna Biedrzyńska, Artur Dziurman, Mikołaj Krawczyk, Piotr Skarga.

Jeśli chcesz powalczyć o bilet na wydarzenie, weź udział w konkursie wykonując poniższe kroki.

  • Zainteresuj się wydarzeniem na Facebooku ;
  • Udostępnij post konkursowy, znajdujący się na fanpage Twój Radom, na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, czym według Ciebie charakteryzuje się kobieta idealna? 😊

Konkurs potrwa od 1 do 6 kwietnia. Spośród uczestników spełniających warunki uczestnictwa wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma 2 bilety na wydarzenie. Wyniki zostaną opublikowane 7 kwietnia za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!