Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Wygraj podwójne zaproszenie do CYRKU SAFARI [KONKURS]

Już w ten weekend w Radomiu zagości Jubileuszowe show Cyrku Safari. Mamy dla Państwa podwójne zaproszenia na wydarzenie. Zapraszamy na szybki konkurs.

W najnowszym widowisku Cyrku Safari 2023 pt. ,,30 lat z Wami !” znajdą się ulubieńcy publiczności w odświeżonych cyrkowych produkcjach jak i kompletnie nowe numery, których jeszcze nie widzieliście! Pod cyrkowym szapitem zobaczycie Państwo akrobacje na szarfach i linie pionowej, brawurowi kaskaderzy zaprezentują zabawną groteskę akrobatyczną i szalone skoki na batucie (trampolinie), w unikatowych rytmach zobaczycie taniec z obręczami hula-hop i niebezpieczne fire show. Gośćmi specjalnymi będzie grupa folk-akrobatyczna z gorącej Kenii w ogromnie energicznych numerach. Nie mogłoby zabraknąć komika – o dobry humor zadba Clown Mr.Kuba, a specjalnie dla dzieci pojawią się postacie znane z ulubionych bajek!
Uwaga sensacja – Wednesday i Power Rangers !

W dzisiejszym konkursie mamy dla Państwa 3 podwójne zaproszenia, na najbliższe wydarzenie, które odbędzie się w Radomiu (ul. Wyścigowa – Ustronie).

  • 03.06.2023 (sobota) – godz. 14:00 i 16:30
  • 04.06.2023 (niedziela) – godz. 12:00 i 15:00

Aby wygrać bilety należy:

  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, dlaczego chcesz iść do cyrku i z kim? 

Konkurs trwa jedynie do jutra. Wyniki zostaną opublikowane 2 czerwca, w godzinach popołudniowych, za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.

Uwaga! Bilety w cenie już od 30 zł !

Bilety będzie można nabyć w kasie Cyrku w dniu przedstawienia.

Wydarzenie odbędzie się także w Zwoleniu (Targowisko Miejskie – ulica Targowa) o godz. 17:00

Zapraszamy do Cyrku Safari na moc wyjątkowych wrażeń! Do zobaczenia!

Na portalu Twój Radom, jeszcze dzisiaj, o godz. 12:00 oraz 14:00 pojawią się kolejne konkursy z okazji Dnia Dziecka. Serdecznie zapraszamy do udziału 🙂