Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Z Warszawy na Lotnisko Warszawa-Radom dojedziemy za darmo

Lotnisko

Z Warszawy na Lotnisko Warszawa-Radom dojedziemy za darmo. Na chętnych czekają bezpłatne przejazdy specjalnym autobusem.

Podróżni z i do Lotniska Warszawa-Radom mogą korzystać z transferu lotniskowego. Na chętnych czekają bezpłatne przejazdy autobusem na trasie:

  • Dworzec Zachodni Lotnisko Chopina – Lotnisko Warszawa-Radom,
  • Lotnisko Warszawa-Radom –Lotnisko Chopina – Dworzec Zachodni.

– Wsłuchujemy się w prośby pasażerów, dlatego od 15 maja (poniedziałek) pojawi się na trasie dodatkowy przystanek. Shuttle bus będzie rozpoczynał lub kończył podróż na Dworcu Zachodnim, dzięki temu podróżni będą mogli w łatwy sposób kontynuować swoją wyprawę drogą kolejową – poinformowano na facebookowym profilu Lotnisko Warszawa-Radom.

Rozkład kursów dostosowany jest do aktualnej siatki połączeń. Odpowiednio oznakowane autokary oczekują na pasażerów na terenie Dworca Autobusowego Lotniska Warszawa-Radom na stanowisku nr 4 oraz na terenie Dworca Autokarowego na Lotnisku Chopina na stanowisku nr 17. Z kolei autobus z Dworca Zachodniego będzie odjeżdżał ze stanowiska 4 i będzie oznaczony tabliczką z napisem „SHUTTLE BUS Airport”.

Radomskie lotnisko. Bezpłatny shuttle bus dla pasażerów

Podróżni nie muszą obawiać się o transport bagażu, ponieważ autobusy wyposażone są w odpowiednie luki, w których można komfortowo przewieźć walizki.

Informacje odnośnie do rezerwacji miejsc w shuttle bus są przekazywane podróżnym przez przewoźnika lotniczego organizującego dany lot. Pasażerowie po dokonaniu rezerwacji, w informacji zwrotnej otrzymają numer, który należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Rezerwacji można dokonywać przez całą dobę, jednakże potwierdzenia rezerwacji dokonują pracownicy biura w dni powszednie w godz. 7.00-15.00.

Z połączeń mogą korzystać również pasażerowie podróżujący z Lotniska Warszawa-Radom, którzy nie dokonali wcześniejszych rezerwacji. W tym wypadku o możliwość wolnych miejsc należy pytać kierowcę autobusu.

Źródło: Lotnisko Warszawa-Radom