Kronika kryminalna O tym się mówi Radom i okolice

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym. Miał przy sobie narkotyki

Mundurowi z Komisariatu Policji I w Radomiu zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. W trakcie wykonywania czynności służbowych w jego mieszkaniu, odwiedził go znajomy, który również posiadał przy sobie środki odurzające. Obaj mężczyźni trafili do aresztu.

W miniony weekend policjanci z Komisariatu I w Radomiu zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Miał on do odbycia karę 264 dni pozbawienia wolności. W trakcie przeszukania jego mieszkania, funkcjonariusze znaleźli ukryte w słoiku 20 gramów kokainy. W momencie wykonywania tych czynności, do zatrzymanego mężczyzny przyszedł znajomy, który na widok policjantów próbował uciec. 30-letni mężczyzna został zatrzymany, a w jego bagażu policjanci znaleźli 80 gramów różnych narkotyków.

Nieudany drift BMW w centrum miasta [+VIDEO]

Wobec mężczyzny, decyzją Sądu Rejonowego w Radomiu, został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Radom