Radom i okolice Sport

Zmiana trenera w Radomiaku?

Czy możliwa jest zmiana trenera w Radomiaku Radom? Okazuje się, że tak i to nawet już teraz. Jak informuje Szymon Janczyk na łamach portalu weszlo.com blisko odejścia jest Constantin Galca, a jego miejsce miałby zająć Maciej Kędziorek.

Przypomnijmy, w październiku trener Galca zakomunikował zarządowi oraz piłkarzom, że nie chce dłużej pracować w Radomiu i nie widzi tu swojej przyszłości, jednocześnie zmieniając swoją wersję o 180 stopni w rozmowie z kibicami. Jednak gołym okiem widać było, że nie ma chemii między piłkarzami, a szkoleniowcem z Rumunii co przekładało się na grę Zielonych oraz wyniki sportowe. Trener Galca oczekiwał, że zarząd spłaci jego kontrakt do końca sezonu, a ten już teraz będzie mógł odejść z klubu. Niestety jednak Radomiaka na takie rozwiązanie nie było stać.

Jednak jak podaje Szymon Janczyk na łamach portalu Weszlo sytuacja miała ulec zmianie. Bliski rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron jest Galca, a jednocześnie od grudnia kontrakt z Radomiakiem mógłby podpisać Maciej Kędziorek, asystent Johna van der Broma z Lecha Poznań. Jak czytamy w tym samym artykule scenariusz ten – choć mniej prawdopodobny – możliwy jest już od najbliższej kolejki tj. meczu ze Śląskiem Wrocław, z którym Radomianie zagrają w najbliższy poniedziałek przy Struga.

Cały artykuł Weszlo można znaleźć w tym miejscu.