Uncategorized

Budowlane lepsze od Radomki

Budowlane Łódź okazały się lepsze od MOYA Radomki Radom. Siatkarki z Miasta Fabrycznego mimo, iż przegrywały już 2:0 odwróciły losy spotkania triumfując 3:2. Dla Radomki to trzecia porażka z rzędu, a druga z klubem z Łodzi.

Kilka dni wcześniej MOYA Radomka rywalizowała w Łodzi z ŁKS-em. Górą okazały się gospodynie, które wygrały pewnie 3:0. Teraz w hali Radomskiego Centrum Sportu podopieczne Jakuba Głuszaka rywalizowały z zespołem Budowlani Łódź.

Dwa pierwsze sety, mimo iż bardzo wyrównane, padły łupem siatkarek z Radomia, oba do 23. Wydawało się więc, że pełna pula jest w zasięgu ręki Radomki. Niestety w kolejnych partiach gospodynie pozwoliły się dosłownie zdemolować. Najpierw przegrały do 12, a następnie do 13. Tie-break zaczął się dla Radomianek bardzo korzystnie, prowadziły nawet 5:2, ale okazało się to tylko miłe złego początki. W drugiej części decydującej partii do głosu doszły Łodzianki, które wygrał 15:12, a całe spotkanie 3:1.

Do końca sezonu zasadniczego jeszcze trzy spotkania przed zespołem MOYA Radomki Radom. 23 lutego Panie zagrają przed własną publicznością z zespołem z Bielska-Białej. Początek rywalizacji o godzinie 17.30.