O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Czasowe zamknięcie ulicy Kelles-Krauza

nowe autobusy wyjechały na ulice Radomia

W związku z uroczystościami i imprezą plenerową na placu Jagiellońskim, w dniu 19 maja 2023 roku (piątek) od około godziny 7:00 do 21:00 zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Kelles-Krauza od Struga do wschodniej jezdni placu Jagiellońskiego.

Na placu Jagiellońskim (przed Teatrem Powszechnym) będą zorganizowane powiatowe obchody Dnia Strażaka oraz impreza plenerowa pod nazwą Piknik Strażacki. Z tego powodu fragment ulicy Kelles-Krauza od ulicy Struga (wlot na łuku obok Galerii Słonecznej) do wschodniej jezdni placu Jagiellońskiego (naprzeciwko teatru) będzie tymczasowo zamknięty dla ruchu kołowego i przeznaczony dla organizatorów oraz uczestników powyższych uroczystości.

Zalecane objazdy w kierunku wschodnim będą wtedy przebiegały ulicami Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego i Kelles-Krauza, natomiast w kierunku zachodnim – ulicami Kelles-Krauza, Staszica, Kilińskiego oraz Focha.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatorów.

Organizatorem uroczystości na placu Jagiellońskim jest Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.

Źródło: MZDiK