O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Julia Adamczyk mistrzynią Polski w lekkoatletyce!

Julia Adamczyk została mistrzynią Polski w lekkoatletyce! Złoto wywalczyła w skoku w dal.

Julia Adamczyk została mistrzynią Polski do lat 20 w skoku w dal podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski do lat 20, które w tym roku odbywają się w Lublinie. O osiągnięciu poinformował klub RLTL Optima Radom.

– Julia Adamczyk została Mistrzynią Polski U20 w skoku w dal! Julia skoczyła 6,25 m czym ustanowiła nowa życiówkę! Gratulacje dla Julii i trenera Artura Błasińskiego – informuje RLTL Optima Radom.

Podczas sportowego wydarzenia, osiągnięcia zdobyli również inni zawodnicy RLTL Optima Radom.

W biegu na 2000 m z przeszkodami mistrzem Polski został Adam Bajorski, a drugie miejsce zajął Wiktor Janduła. Obaj biegacze to podopieczni Artura Błasińskiego. Na zakończenie wydarzenia, Kacper Jedynak zdobył brązowy medal w trójskoku.

Radomski klub zakończył mistrzostwa na 4. miejscu w klasyfikacji punktowej i klubowej.

Źródło: RLTL Optima Radom / Fot. Facebook Artur Błasiński