Enea Wytwarzanie Radom i okolice Społeczeństwo

Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w Enei Wytwarzanie już za nami

We wtorek, 12 grudnia kierujący Warsztatem Terapii Zajęciowej w Przewozie oraz Środowiskowym Domem Samopomocy w Nowej Wsi wraz z wychowankami zorganizowali w Enei Wytwarzanie tradycyjny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych.

Piękne ozdoby i stroiki świąteczne można było nie tylko podziwiać, ale i kupować na kiermaszu zorganizowanym w siedzibie Enei Wytwarzanie. Autorami tych wyjątkowych prac byli podopieczni dwóch placówek –  Warsztatu Terapii Zajęciowej w Przewozie oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowej Wsi.

Kiermasz rozpoczął się o godzinie 9, na stoiskach wystawionych przed salą konferencyjną Elektrowni Kozienice można było znaleźć mnóstwo ozdób i stroików świątecznych. Prezentowali je i sprzedawali wraz ze swoimi wychowawcami podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Przewozie oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowej Wsi. Do zakupienia świątecznych ozdób ustawiały się długie kolejki pracowników spółki, nie zabrakło także członków zarządu Enei Wytwarzanie, którzy chętnie przyłączyli się do tej szlachetnej inicjatywy i zakupili piękne rękodzieła. Była to wspaniała okazja do spotkania z autorami prac, rozmów z nimi, a możliwość pokazania wyrobów i zainteresowanie kiermaszem dały wychowankom wiele radości, satysfakcji i zadowolenia. Nie zabrakło też świątecznych życzeń.​