Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice

„Konkurs czytelniczy”. Zachęcamy do udziału!

We współpracy z Wydawnictwem Poznańskim będziemy realizowali „Konkurs czytelniczy”, w którym co tydzień czeka jedna z trzech pozycji od wydawnictwa. NIESPODZIANKĘ dla zwycięzców przygotowała również radomska kawiarnia Vanilia Cafe. 

Aby wziąć udział w zabawie należy:

1. polubić fanpage twojradom.pl

2. udostępnić post konkursowy na swojej tablicy na FB

3. odpowiedzieć na pytanie: ile książek udało Ci się już przeczytać w 2023 😀 

Wyłonieni zostaną trzej zwycięzcy. Każda osoba otrzyma jedną książkę. Prosimy również o wybór nagrody:

  • Agata Przybyłek, Moje serce pamięta – Historia pełna tajemnic, niewyjaśnionych spraw, trudnych decyzji i zaskakujących rozwiązań
  • Hanna Greń – Polowanie na Pliszkę. Jak kamień w wodę – Obyczajowo-kryminalna opowieść o tym, jak krzywdzące bywa ocenianie po pozorach. I jak łatwo dać się oślepić emocjom
  • Agata Romaniuk, Krótko i szczęśliwie. Historie późnych miłości – Oto zbiór prawdziwych historii dojrzałych miłości, które nie miały prawa się zdarzyć, a jednak się wydarzyły na ostatniej prostej życia.

Na zwycięzców czeka również NIESPODZIANKA od Vanilia Cafe. 

Miła obsługa i dobra atmosfera to powód, dla którego zdecydowaliśmy się na współpracę z mieszcząca się przy ul. Żeromskiego 31, Vanila Cafe. To klimatyczne miejsce, z którego teraz będą mogli Państwo odbierać wygraną pozycję, serwuje przepyszne desery i słodkości. Dzięki uprzejmości właścicieli wraz z odebraną książką otrzymają Państwo kawkę lub herbatkę. Teraz zacząć podróż z książką będzie można, popijając na miejscu ciepły napój lub w ferworze codziennych obowiązków zajrzeć do kawiarni i odebrać wygraną wraz z napojem na wynos.

„Konkurs czytelniczy” rozstrzygnięty zostanie 23 lutego. Wyniki ogłosimy za pośrednictwem portalu. Czekamy na odpowiedzi i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom.